O nás

Společnost Profimet s.r.o.  působí na českém trhu od roku 1999, kdy započala s velkoprodejem hliníkových polotovarů jako zástupce významného slovinského výrobce - firmy Impol. Postupně získala na trhu ČR a SR významné postavení  díky nabídce kompletního sortimentu  hliníkových válcovaných, lisovaných, tažených a litých polotovarů,  výhodným cenovým  a  dodacím podmínkám, standardní kvalitě a flexibilitě dodávek .  V průběhu následujících let  společnost rozšířila  svoji činnost i o prodej měděných, mosazných a bronzových polotovarů.

Naše produkty

Jsme předním dodavatelem hliníkových, mosazných a měděných polotovarů na český trh. Naše výrobky nacházejí využití v mnoha výrobních odvětvích, zejména ve strojírenství, automobilovém průmyslu, stavebnictví, dále v elektrotechnickém, nábytkářském průmyslu a dalších. Mezi naše odběratele patří mnoho významných českých firem.

V našich skladech v Jesenici u Prahy a v Poděbradech nabízíme velké množství produktů skladem, které jsou ihned k odběru.

Ostatní produkty nabízíme s dostupností 4-5 týdnů, je nutné ale odebrat minimální množství, většinou 500 kg. Konkrétní informace poskytnou vždy naši ochotní obchodní zástupci.
 
Profily Trubky
Tyče Svitky
Pásky Plechy
Desky Folie
Dráty Rondely
“Na konci 90. let jsem si začínal uvědomovat obrovský potenciál pro hliník v mnoha odvětvích a stát se zástupcem renomovaného slovinského výrobce pro český a slovenský trh mi dávalo ohromný smysl”.

ing. Vladimír Jalč  / zakladatel

Historie společnosti

1999
2004
2013
2020

1999 - Založení společnosti

Společnost Profimet s.r.o. byla založena v roce 1999 ing. Vladimírem Jalčem jako obchodní firma zabývající se prodejem neželezných polotovarů. Společnost se stala zástupcem slovinského výrobce hliníkových polotovarú, firmy Impol d.o.o. pro Českou a Slovenskou republiku. Během svých prvních let čítala společnost dva zaměstnance.

2004 - Otevření skladů a kanceláří v Dolních Jirčanech

Díky dynamickému rozvoji bylo potřeba také rozšířit a modernizovat zázemí společnosti. Společnost proto postavila vlastní skladové a kancelářské prostory v Dolních Jirčanech u Prahy.

2013 - Otevření skladového areálu v Poděbradech

Prosperující společnost otevírá další velké skladové a kancelářské prostory v Poděbradech. Profimet se řadí mezi top tři dodavatele hliníkových polotovarů v České republice a zaměstnává více než 15 profesionálů z oboru.

2020 - Spojení s partnerskou společností Aluplus a.s.

V roce 2020 se společnost Profimet s.r.o. spojila s partnerskou společností Aluplus a.s., která se věnovala maloobchodnímu prodeji hliníkových, měděných a mosazných polotovarů. Tímto krokem Profimet upevnil svou pozici na českém trhu a svým zákazníkům nově nabízí širší spektrum služeb a produktů pod jednou střechou.

Náš tým

Ing. Vladimír Jalč

Zakladatel a generální ředitel

Martin Svárovský

Manažer prodeje hliník- maloobchod

Ing. Tomáš Jirásek

Manažer prodeje hliník- velkoobchod

Tomáš Moravec

Manažer prodeje měď a mosaz

Věra Plavnická

Manažerka prodeje měď a mosaz Poděbrady

Jaroslav Ševčík

Vedoucí skladu Jesenice

Jiří Petržíl

Manažer prodeje a vedoucí skladu Poděbrady

Dagmar Slavíková

Mgr. Lucie Englišová