O nás

Společnost Profimet s.r.o.  je renomovaným a stabilním dodavatelem hliníkových, mosazných a měděných polotovarů, která působí na českém trhu již od roku 1999 a na slovenském trhu od roku 2012. Profimet je zástupcem slovinského výrobce Impol pro Českou a Slovenskou republiku a spolupracuje s dalšími renomovanými evropskými dodavateli.
 
Nabízíme kompletní sortiment hliníkových válcovaných, lisovaných, tažených a litých polotovarů, zejména profilů, tyčí, plechů, desek, svitků a desek, ale umíme dodat také hliníkové dráty, fólie a rondely. Z mědi a mosazi dodáváme zejména tyče, trubky, plechy, svitky a dráty.
 
U našich hliníkových dodávek umíme zajistit:

✓ Výkresové profily
✓ Eloxování
✓ Lakování (RAL, NCS, syntetické barvy)
✓ Obrábění (přesné řezání, vrtání, děrování, nýtování, frézování, prostřihávání, ohýbání)

Pro naše zákazníky dále zajišťujeme

✓ Dopravu zboží
✓ Konsignační skladování 


Disponujeme třemi vlastními velkokapacitními sklady (Jesenice u Prahy, Poděbrady a Most při Bratislave) a kromě běžného skladování zajišťujeme také konsignační skladování.

Na skladě v Jesenici máme naskladněn široký výběr zboží k přímému prodeji (více než 500 položek profilů, plechů a tyčí, které vedeme dlouhodobě skladem) - prodej přímo na provozovně v Jesenici nebo přes e-shop. 

Jsme držitelem ISO certifikátu 9001:2016, který certifikuje systém managementu a kvality.

“Na konci 90. let jsem si začínal uvědomovat obrovský potenciál pro hliník v mnoha odvětvích a stát se zástupcem renomovaného slovinského výrobce pro český a slovenský trh mi dávalo ohromný smysl”.

ing. Vladimír Jalč  / majitel společnosti

Historie společnosti

1999
2004
2013
2020

1999 - Založení společnosti

Společnost Profimet s.r.o. byla založena v roce 1999 ing. Vladimírem Jalčem jako obchodní firma zabývající se prodejem neželezných polotovarů. Společnost se stala zástupcem slovinského výrobce hliníkových polotovarú, firmy Impol d.o.o. pro Českou a Slovenskou republiku. Během svých prvních let čítala společnost dva zaměstnance.

2004 - Otevření skladů a kanceláří v Dolních Jirčanech

Díky dynamickému rozvoji bylo potřeba také rozšířit a modernizovat zázemí společnosti. Společnost proto postavila vlastní skladové a kancelářské prostory v Dolních Jirčanech u Prahy.

2013 - Otevření skladového areálu v Poděbradech

Prosperující společnost otevírá další velké skladové a kancelářské prostory v Poděbradech. Profimet se řadí mezi top tři dodavatele hliníkových polotovarů v České republice a zaměstnává více než 15 profesionálů z oboru.

2020 - Spojení s partnerskou společností Aluplus a.s.

V roce 2020 se společnost Profimet s.r.o. spojila s partnerskou společností Aluplus a.s., která se věnovala maloobchodnímu prodeji hliníkových, měděných a mosazných polotovarů. Tímto krokem Profimet upevnil svou pozici na českém trhu a svým zákazníkům nově nabízí širší spektrum služeb a produktů pod jednou střechou.

Náš tým

Martin Svárovský

Manažer prodeje hliník- maloobchod

Ing. Tomáš Jirásek

Manažer prodeje hliník- velkoobchod

Tomáš Moravec

Manažer prodeje měď a mosaz

Věra Plavnická

Manažerka prodeje měď a mosaz Poděbrady

Jaroslav Ševčík

Jiří Petržíl

Manažer prodeje a vedoucí skladu Poděbrady