Služby

Nabízíme řadu doplňkových služeb. Mezi pilíře našeho servisu patří zejména odborné poradneství, zajištění dopravy a konsignační skladování. V rámci prodeje skladových položek na našich pobočkách nabízíme řezání a svařování.

Doprava

Dle typu a množství objednaného zboží zajišťujeme různé typy dopravy.

Větší objednávky jsou typicky řešené smluvní kamionovou dopravou přímo k zákazníkovi.

Menší objednávky dopravujeme vlastním nákladním vozem Iveco* s nosností 3 200 kg nebo využíváme k dopravě služeb společnosti Toptrans.

Toptrans také využíváme k dopravě zboží, které bylo objednáno na našem e-shopu. Standardní doba přepravy společností Toptrans je 1-2 dny.

Skladové zboží zasíláme standardně do druhého pracovního dne.

Řezání

Nabízíme řezání hliníkových profilů, tyčí a desek, tolerance řezu: +/- 2 mm

Dělení desek a tyčí větších průměrů, max. rozměr:

-kulatiny a čtvercové tyče do 400 mm, 
-ploché tyče a desky do šířky 500 mm

Dělení tyčí a profilů, max. rozměr:

-kulatiny do 200 mm
-ploché a čtvercové tyče do šíře do 200 mm

Běžné dělení na počkání na pobočce Jesenice. Při větším objemu řezání je dobré se domluvit dopředu na termínu.
 

Konsignační skladování

Pro zavedené zákazníky můžeme zajistit konsignační skladovaní objednaného zboží a to ve vlastních prostorách nebo v prostorách zákazníka. Zákazník takto dostává konkrétní zboží dle svých požadavků a potřeb.
 

Svařování

Svařování lehkých hliníkových konstrukcí a profilů do tloušťky 5mm. Sváry jsou provedeny ručním svařováním, konkrétně elektrickým obloukem v ochranné atmosféře metodou Tig.

Poradenství

Naši obchodní zástupci s dlouholetou praxí vždy ochotně poskytnou zákazníkovi potřebné odborně technické informace týkající se požadovaného materiálu a přímo s výrobcem dořeší eventuální speciální technické požadavky zákazníka. Profesionální přístup a výborná komunikace se zákazníkem je naším standardem.
 

Výkresové profily

Kromě standardního portfolia profilů zajišťujeme také dodávky hliníkových výkresových profilů dle požadavků zákazníka, a to jak v přírodním provedení až do délky 12 m, tak eloxované nebo lakované do délky 7,5 m.

S výběrem produktu vám poradí

Velkoobchod Ing. Tomáš Jirásek
Maloobchod Jiří Petržíl