Služby

Nabízíme řadu doplňkových služeb. Mezi pilíře našeho servisu patří zejména odborné poradneství, zajištění dopravy a konsignační skladování. V rámci prodeje skladových položek na našich pobočkách nabízíme řezání a svařování.

Konsignační skladování

Pro zavedené zákazníky můžeme zajistit konsignační skladovaní objednaného zboží a to ve vlastních prostorách nebo v prostorách zákazníka. Zákazník takto dostává konkrétní zboží dle svých požadavků a potřeb.
 

Svařování

Svařování lehkých hliníkových konstrukcí a profilů do tloušťky 5mm. Sváry jsou provedeny ručním svařováním, konkrétně elektrickým obloukem v ochranné atmosféře metodou Tig.

Poradenství

Naši obchodní zástupci s dlouholetou praxí vždy ochotně poskytnou zákazníkovi potřebné odborně technické informace týkající se požadovaného materiálu a přímo s výrobcem dořeší eventuální speciální technické požadavky zákazníka. Profesionální přístup a výborná komunikace se zákazníkem je naším standardem.
 

Výkresové profily

Kromě standardního portfolia profilů zajišťujeme také dodávky hliníkových výkresových profilů dle požadavků zákazníka, a to jak v přírodním provedení až do délky 12 m, tak eloxované nebo lakované do délky 7,5 m.

Řezání

Nabízíme řezání hliníkových profilů, tyčí a desek

Pila na dělení desek a tyčí větších průměrů

délka tyče: max. 6 metrů
tolerance řezu: +/- 2 mm
největší rozměr:
  • kulatiny 400 mm
  • čtvercové tyče do 400 mm
  • ploché tyče a desky do šířky 500 mm
 
Pila na běžné dělení tyčí a profilů

délka tyče: max. 6 metrů
tolerance řezu: +/- 2 mm
největší rozměr:
  • kulatiny 200 mm
  • ploché a čtvercové tyče do šíře 200 mm
Běžné dělení 1,2,3 řezy na počkání na pobočce Jesenice. Při větším objemu řezání je dobré se domluvit dopředu na termínu.
 

Doprava

Dle typu a množství objednaného zboží zajišťujeme různé typy dopravy. Větší objednávky jsou typicky řešené smluvní kamionovou dopravou přímo k zákazníkovi. Menší objednávky dopravujeme vlastním nákladním vozem Iveco* s nosností 3 200 kg nebo využíváme k dopravě služeb společnosti Toptrans. Skladové zboží zasíláme standardně do 24 hodin (délky 6 metrů do 48 hod.). Možnost prodeje skladového zboží na dobírku je samozřejmostí.
 
*Velikost nástavby: délka 6 100 mm, šířka 2 400 mm, výška 2 400 mm. Cena a termín dodání dohodou. 
 

S výběrem produktu vám poradí

Velkoobchod Ing. Tomáš Jirásek