O nás

Společnost Profimet s.r.o.  působí na českém a slovenském trhu od roku 1999, kdy započala s velkoprodejem hliníkových polotovarů.  Postupně získala na trhu ČR a SR významné postavení  díky nabídce kompletního sortimentu  hliníkových válcovaných, lisovaných, tažených a litých polotovarů,  výhodným cenovým  a  dodacím podmínkám, standardní kvalitě a flexibilitě dodávek .  V průběhu následujících let  společnost rozšířila  svoji činnost i o prodej měděných, mosazných a bronzových polotovarů.

Firma Profimet s.r.o. je výhradním zástupcem firem  Impol d.o.o. ze Slovinska a Impol - Seval ze Srbska a zástupcem měďařských firem Valjaonica  bakra Sevojno a Fabrika bakarnih cevi Majdanpek taktéž ze Srbska. Kromě těchto hlavních dodavatelů firma Profimet s.r.o. doplňuje svůj sortiment  hliníkových, měděných, mosazných a bronzových polotovarů také od dalších evropských výrobců z Německa, Francie, Polska, Itálie, Bulharska, Ukrajiny a Ruska.  Všichni dodavatelé vlastní certifikaci ISO a všechny námi dodávané výrobky jsou deklarovány atesty.

Firma Profimet s.r.o. se snaží maximálně uspokojovat požadavky a potřeby svých zákazníků. Zboží dodává buď napřímo  nebo  využívá své konsignační sklady.