Zákaznický servis

Díky perfektnímu zákaznickému servisu má firma PROFIMET s.r.o. více než 250 stálých spokojených zákazníků. Mezi pilíře našeho servisu patří zejména:

Doprava

PROFIMET s.r.o. zajišťuje dodání objednaného zboží kamionovou dopravou přímo na místo určené zákazníkem, a to v předem smluveném termínu.

Poradenství

Naši obchodní zástupci s dlouholetou praxí vždy ochotně poskytnou zákazníkovi potřebné odborně technické informace týkající se požadovaného materiálu a přímo s výrobcem dořeší eventuální speciální technické požadavky zákazníka. Profesionální přístup a výborná komunikace se zákazníkem je naším standardem.

Konsignační skladování

Pro zavedené zákazníky můžeme zajistit konsignační skladovaní objednaného zboží a to ve vlastních prostorách nebo v prostorách zákazníka. Zákazník takto dostává konkrétní zboží dle svých požadavků a potřeb.

Výkresové profily

Kromě standardního portfolia profilů zajišťujeme také dodávky hliníkových výkresových profilů dle přesných specifikací zákazníka, a to jak v přírodním provedení až do délky 12 m, tak eloxované nebo lakované do délky 7,5 m.

Partnerský maloobchod

Zákazníkům, kteří požadují menší množství zboží ihned k odběru, doporučujeme se obrátit na dceřinou společnost ALUplus a.s. se sídlem v Dolních Jirčanech u Prahy, která nabízí široký sortiment standardních hliníkových profilů, tyčí a plechů a mosazných tyčí.